Mesaj kaygılı bilekler-Beep Beep Bracelet-o-message

Bilekliklere oldum olası severim. Kelepçeler, paracord/ip bileklikler, gümüşler, altınlar, pırlantalar. Hepsine bayılırım ve takarım. Kaç adet bilekliğim olduğunu bilmiyorum ama  onları takarken, her kıyafet seçimimde olduğu gibi – bir ikizler kadını olarak- ruh halim ve o gün taşıdığım mesaj kaygısı önemli.

I looove bracelets. Cuffs, paracord, silver, gold, diamond ı love’em all and wear’em all. I don’t really know how many bracelet i have but -as a gemini woman- i choose them according to my mood.

Hadi ama itiraf edin, arada sırada hepimizin sweatshirtlerle, t-shirtlerle ve ya takılarla mesaj veresi geliyor. Neyse sözün özü, üzeri yazılı bileklikleri, özellikle de duygu durumumu dışa vuracak mesajları üzerine yazdırabileceğim ürünleri olan markaları takip ediyorum.

Let’s confess, sometimes we need to express ourselfs with our cloths and our accesories. Briefly, i love customised bracelets, especially which helps me to express my feelings. Therefore i search and follow brands which lets me do my thing 🙂 !

Alışveriş yaparken bütçeden çok alacağım şeyle karakterimin ne kadar uyumlu olduğuna bakarım. Markayla bağ kurabilmek benim için esas. Bu sebeple de eğer kafamda bir şey varsa onu bulana kadar araştırırım. Dünyanın neresinde olursa olsun bulurum ve alırım :). Gage Huntley ile de böyle tanıştım. Muhteşem dövmelere sahip Amanda Dale tarafından 2012 yılında kurulmuş.

While shopping, i look a design/product which is compatible with my character. I need to feel the connection between me and the brand. So this is how i found Gage Huntley! It was founded at 2012 by a wonderful tattoed woman; Amanda Dale.

Herkesin uygun fiyatlara kaliteli ve özel yapım takılara sahip olabilmesi gerektiği fikrinden çıkarak yarattığı markanın her parçasını kendisi özenle ve sevgiyle tasarladığını söylüyor. Daimi müşterisi olarak iç rahatlığıyla söyleyebilirim ki gerçekten de öyle.

She describes her brand with these words: “The brand works on the idea that anyone can have amazing custom jewelry at affordable prices. My jewelry is a way of making astatement without saying a word. Each piece is made to order with love.”. As a huge fan of her, i can absolutely tell that she is telling the truth.

Koleksiyondan seçebileceğiniz tasarımlar olduğu gibi kendi mesajınızı da istediğiniz ürüne yazdırabilirsiniz. Hali hazırdaki koleksiyonlarının ruhumla olan ahenginden midir, Amanda’nın stiline bayıldığımdan mıdır bilinmez Ama Gage Hauntley’in en büyük fanlarından biri benim!

You can easly pick one cuffs of the collection or you can customise it with your words. I have a big connection with her designs and i feel the harmony between me and Gage Huntley. I think i am one of the biggest fan of hers.

e.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.