Sevdiğim tasarımcılar-1

Hep söylüyorum ya; az alın ama öz alın. İnce eleyip sık dokuyarak alın diye. Bu söylemlerim havada kalmamalı diye düşündüm ve sizleri kendi stilimi oluştururken dolabımda yer verdiğim tasarımlar ve tasarımcılarla buluşturmaya karar verdim. Sizlerden gelen ne giydiğim, nereden aldığım ve neden belli markaları seçtiğimle ilgili sorulara da ( ki bu beni çok mutlu ediyor, sağolun varolun:) bu başlık sayesinde parça parça cevap vermiş olacağım.

Takı takmayı sevdiğimi hepiniz biliyorsunuz. Özellikle küçük parmak yüzükleri benim olmazsa olmazım. Gerçekten onları takmadığım gün (mesela bugün) kendimi eksik hissediyorum. Özellikle [Add]Tension markalı yüzüklerim olmazsa olmazım. Yüzüklerim dışında da benim çok severek takip ettiğim ve tasarımlarını kendime çok yakın bulduğum bir marka  El işçiliğinin kalitesi, geometrik formları ve tasarımların durduğu modern ama ilkel çizgi benim çok hoşuma gidiyor.

Merak edenler için Vakkorama ve hipicon.com üzerinden [Add]Tension tasarımlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca haftaya satışa sunulacak 2016 Sonbahar/ Kış tasarımlarından beğendiklerimi sizlerle paylaşıyorum;

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Sanıyorum bu doğal taşlı bilekliklerden bir adet edineceğim. Hem doğal taşların şifalı olduğuna gerçekten inanıyorum hem de ilk görüşte aşık oldum diyebilirim 🙂 Yukarıda da belirttiğim gibi [Add]Tension tasarımlarına Vakkorama ve hipicon.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

#keepitsimple

ege.

 

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.