Üçünüzü birden favladım!

Öncelikle şu sıcaklara rağmen stilimden ödün vermediğim için kendime koca bir öpücük gönderiyorum. Aslına bakarsanız bu durum beni aşırı motive ediyor. İlk blogumu kapattığımda -ki inanın şimdi keşke kapatmasaydım diyorum- yazlarım adeta tek bir koltuk üstünde, belli başlı hareketleri yapmaya programlanmış gibi geçiyordu. İşin kötüsü İzmirli olunca sizin haftalarca planlayıp geldiğiniz o tatiller bizim için kış düzeninin yaza uyarlanmış hali oluyor. Kısaca artistik pozlara inanmayın; iki foto şipşak sonra doğğğruuu fasülye ayıklamaya. Neyse konudan çok saptık, hop geri dönüyorum.

Şimdi size Temmuz ayında instagram hesabımda paylaşığım 3 favori kombinimi ilan ediyorum.

1- Smart casual ve tüylü terlikler 🙂

Sanırım bu jean culotte pantolon ve terliklerimi benim üzerimde çook göreceksiniz. Çünkü ikisiyle de ayrı ayrı aşk yaşıyorum 🙂

 

2- Free-zone

Keten üst, boyfriend jean ve birkenstock ile en yoğun günlerimden birini rahatça atlattım. Sıcaktan ismimizi bile unuttuğumuz herhangi bir yaz gününde koştururken rahat hissedebilmek benim için çok önemli. Doğal olarak giydiklerimin de bu durumda rolü çok büyük. Aslında “Amaaan tamam bugün de böyle olsun” diyerek yaptığım bu kombinin bana en rahat günlerden birini yaşatmasına da ayrıca şaşkınım. Sırf bu sebepten I like you baby:)

img_2284

 

3- Erykah Badu on stage

Ne zaman saçımla uğraşmak istemesem kendimi Erykah Badu’ya çeviriyorum. Hem çok tarz duruyor, hem de inanmayacaksınız ama çok rahat ediyorum. Ayrıca terliklerim dünyanın en rahat terliği, sandaleti, ayakkabısı sanırım. Eğer edinmediyseniz bu sezon çooook moda olan ve her bütçeye göre bir çok seçeneği olan bu platformlu modellerden birini mutlaka edinin.

Erykah Badu demişken bu şarkıyı dinlemeden gitmeyin ; tık tık.

 

Temmuz ayı favorilerim bunlardı. Bakalım Ağustos ayında neler yumurtlayacağım, hep beraber göreceğiz:)

Bir Cevap Yazın