WUNDER INC.

WUNDER, 2015 yılında, İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Moda’da kapılarını açtı. Tüm “sneakerhead”lerin rüyası haline gelen ve “yerliyi destekleyin” sloganını benimseyen WUNDER; son model spor ayakkabıları, muhteşem markaları bulmak ve yeni tarzları takip etmek ya da dostlarınız, arkadaşlarınız ve komşularınızla vakit geçirmek için harika bir yer.  En sevdiğim özelliği ise sokak modasının nabzını tutan, yeni ile vintage ürünleri harmanlayan ve bunu çok iyi yapan bir yer olması. Zaten sahipleri, WUNDER’ı bu kültürü tutkuyla yaymanın ve yaşam tarzının keyfini çıkarmanın iyi bir yolu olarak görüyor.

Bir mağazadan çok sokak modasını ve spor ayakkabıları sevenlerin buluşma noktası haline gelen ve DJ etkinlikleri, Air Max günleri, kampanya ve marka partileri düzenleyen WUNDER; Nike, Adidas, Vans, Reebok, Alpha Industries, Deus Ex Machina, Les Benjamins gibi uluslar arası ve yerel markalarla çalışıyor. Kısaca Türkiye’de bulmakta zorlandığımız bir çok markayı bizlerle buluşturuyor.

Hypebeast.com gibi modanın nabzını tutan önemli bir sitede de kendine genişçe yer bulan ( ki bunun çok büyük bir başarı olduğunu düşünüyorum ve onlar adına çook mutluyum) WUNDER, bu yıl iki özel kampanya gerçekleştirdi ve açık ara ülkemizde yapılan en iyi işlerden ikisine imza attı.

Bir efsane; Cortez

Nike’in Cortez modelinin sahalara geri dönüşü şerefine düzenledikleri “Swap Sell Sunday” etkinliğiyle, bu ayakkabının altında yatan retro ilhamını ve aşkını ortaya çıkardılar. Cortez için özel olarak gerçekleştirdikleri fotoğraf çekimi ise bizleri sokak modasının kalbine; mahallemize götürüyor. Nike’ın klasikleşen modeliyle bizlere adeta “Bu mirası sahiplen, mahalleni sahiplen” diye sesleniyor. Yarattıkları şahane lookların yanı sıra retro bir kamerayla funk bir etki yaratmaları beni en çok etkileyen şeylerden biri oldu.

 

 

White Collection

Nike beyaz spor ayakkabı koleksiyonuna getirdikleri WUNDER yorumu ise gözkamaştırıcı. Her ayakkabının dinamiğine göre özel olarak oluşturulmuş looklar gerçekten çok düşünülmüş. Özellikle Air Force 1 tutkunu olarak, onunla yapılan çekime tek kelimeyle bayıldım!

 

WUNDER online

WUNDER’ın bizler için şahane bir süprizi var;  ikinci yıl dönümlerini Moda’daki yeni yerlerinde kutlayacak olan mağaza artık eskisinden daha büyük, daha güçlü ve daha heyecanlı. Ayrıca yakın zamanda yayına girecek  olan www.wunder.com.tr, mağaza açılışı ile birlikte çıkış yapacak ve harika ayakkabılar, kıyafetler ve aksesuvarlar içerecek.

WUNDER’ı ve WUNDER’a dair her şeyi ayrıca instagram’da wunder.moda hesabından takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın